TAŚMY MODULARNE PROSTOBIEŻNE

TAŚMY MODULARNE SKRĘTNE

Taśmy transportowe modularne

Jesteśmy firmą, która jest Polskim producentem taśm transportowych. Tym co wyróżnia nas spośród wielu innych firm, jakie mają swoją działalność na terenie kraju jest fakt, że jesteśmy producentem a nie ich dystrybutorem. W związku z tym ceny na taśmy transportowe są dużo niższe, niż w przypadku zakupu od innych podmiotów. Nie jesteśmy bowiem pośrednikiem!

Taśmy transportowe od Modernplast

Taśmy transportowe modularne, znajdują zastosowanie w wielu sektorach. Wykorzystywane są między innymi w szeroko rozumianej branży spożywczej, rzeźniach czy rolnictwie. Ze względu na to, że jesteśmy członkiem prestiżowego Polskiego Związku Mięsa, posiadamy wszystkie niezbędne rekomendacje. Wszystkie taśmy posiadają atesty, niezbędne do produkcji i bezpośredniego kontaktu z żywnością. Taśmy otrzymały między innymi atest przeciwdziałający migracji i rozwojowi bakterii.

Największy wybór taśm transportowych!

W naszej szerokiej ofercie znajdują się różne rodzaje taśm transportowych. Do najpowszechniejszych zaliczyć należy:

  • taśmy siatkowe – jest to taśma wykonana z drutu nierdzewnego, kwasoodpornego, ocynkowanego lub stalowego.
  • taśmy modułowe – najczęściej wykonane zostały z polipropylenu, polietylenu, poliacetalu.
  • taśmy PCV/ PU

Wymienione powyżej to tylko najbardziej popularne rodzaje taśm. W ofercie firmy Modernplast, znaleźć można jednak wszystkie inne. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, nawet co do możliwości rozwiązań kolorystycznych. Klient nie ma narzuconego z góry koloru produktu – sam może dokonać takiego wyboru! Dla nas to żaden problem! Do wykonania wysokiej jakości taśm modułowych, wykorzystywane są tylko materiały, które są sprawdzone i odporne na wiele negatywnych czynników. Do materiałów wykorzystywanych do naszych produktów należy zaliczyć: polipropylen, polietylen, poliacetal.

Polski Producent taśm modularnych!

Stale podkreślamy fakt, że jesteśmy Polskim producentem taśm modularnych. Dzięki temu nasze produkty posiadają niższe i konkurencyjne ceny. Jednak nie jest to jedyna zaleta. Ze względu na to, że produkty, takie jak np. taśmy modularne, produkowane są przez nas, czas realizacji jest także dużo krótszy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że firmy produkcyjne, które są naszymi głównymi klientami, nie mogą pozwolić sobie na żaden przestój w procesie produkcji. Czas w tym przypadku ma niezmiernie ważne znaczenie. Będąc producentem, możemy pozwolić sobie na realizację zamówień z uwzględnieniem indywidualnego podejścia i wymagań. Istotna jest dla nas jakość i zadowolenie klientów. Ich sukces jest naszym sukcesem! W pracy naszej wyznajemy zasadę Petersa i Watermana: „Jakość to nie wszystko, ale wszystko staje się niczym bez jakości”.

Taśmy modularne i ich najważniejsze właściwości

Taśmy modularne wykonane są z poszczególnych modułów. Moduły wyprodukowane zostały metodą wtryskową. Zespolone są przy pomocy przetyczek, które są lite i sporządzone z najwyższej jakości tworzywa, wytrzymałego i odpornego na wiele czynników. Skład tworzywa jest gwarantem długiego i bezawaryjnego działania taśm modularnych. Firma Modernaplast jest producentem, który wykonuje wiele rodzajów taśm transportujących. Taśmy modułowe, odpowiedzialne są za realizację założeń transportowych i procesowych. Taśma może zostać umiejscowiona w obwodzie zamkniętym. W przypadku uszkodzenia pojedynczego modułu, nie ma problemu z jego wymianą. Jest to istotne dla firmy, bowiem nie powoduje znacznego przestoju w procesie produkcji.