Siatki spiralne

Siatki prętowe

Siatki pętlicowe

Siatki trapezowe

Siatki transportowe

Firma Modernplast w swojej szerokiej ofercie posiada siatki transportowe wielu rodzajów. Wszystkie produkowane są wyłącznie przez naszą firmę i wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Siatki transportowe wyprodukowane zostały z drutów stalowych: ocynkowanych, kwasoodpornych, nierdzewnych,. Ze względu na to, że jesteśmy Polskim producentem siatek transportowych, realizacja zamówień nie trwa długo Jest krótsza, niż ma to miejsce w konkurencyjnych firmach.

Jakie siatki transportowe posiadamy w ofercie?

  • Siatki spiralne - są to najczęściej wykorzystywane taś Posiadają szerokie spectrum zastosowania. Wykonane zostały ze spiral lewo skrętnych i prawo skrętnych. Połączone są z sobą drutem, który jest falowany. Istnieje możliwość montażu łańcucha tzw. prowadzącego. Drut może być zapleciony w różny sposób - w zależności od przeznaczenia.  Może być zapleciony gęsto lub rzadko.
  • Siatki prętowe - Wykorzystywane są do przenoszenia produktów, artykułów w poziomie a także sortowania ich. Tego typu taśmy wykorzystywane są także w pracach w łuku . Najczęściej siatki te pracują w 90 i 180 stopniach. Jednak bez problemu można ustawić kąt, w zależności od potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także zębatki napędowe, które są dedykowane do wszystkich rodzajów taś
  • Siatki pętlicowe - przeznaczone są do przenoszenia i transportowania głównie produktów, które są cięż Taśmy pętlicowe, uznawane są najbardziej trwałe i odporne na wiele negatywnych czynników. Na całej długości taśmy w odstępach umieszczane są blachy, które są wzmocnieniem całej konstrukcji.
  • Siatki trapezowe - są elastyczne i wytrzymał Dedykowane są przedsiębiorstwom, w których transportowane są produkty ciężkie. Sprawdzają się tam, gdzie przebiegają procesy takie jak: suszenie, mycie lub chłodzenie. Wykorzystywane są zazwyczaj w branży spożywczej.

Siatki transportowe druciane od Modernplast

 Firma Modernplast jest Polskim producentem siatek transportujących wykonanych z drutu. Zawsze dbamy o to, żeby artykuły sprzedawane przez nas cechowała najwyższa jakość i dbałość o każdy szczegół wykończenia. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci byli w pełni zadowoleni  z zakupionego u nas produktu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko zadowolony klient może stać się wizytówką naszej firmy! Specjalizujemy się w taśmach transportowych, które dedykowane są szczególnie przemysłowi spożywczemu. Produkujemy taśmy do pracy na wprost, do pracy po łuku oraz taśmy spiralne. Jednocześnie jesteśmy otwarci i przygotowani na realizację zamówień  z innych gałęzi przemysłu.

Zastosowanie naszych siatek transportujących

Siatki transportujące wykorzystywane są w szeroko pojętym przemyśle. Najczęściej nabywane są przez firmy z branży spożywczej, gdzie pracują w  tunelach zamrażalniczych, w oblewarkach czekolady, panierownicach, piecach przelotowych, smażalnikach i wielu innych. W swojej ofercie  posiadamy specjalistyczne taśmy siatkowe, które mogą być z powodzeniem zastosowane do pracy w piecach lutowniczych. Taśmy cechuje wysoka odporność na temperaturę dochodzącą nawet do 1200 st. C.

Nietypowe zlecenia taśm siatkowych!

W ofercie naszej firmy nie znajdują się tylko standardowe produkty. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która posiada w swojej ofercie również niestandardowe rozwiązania. Jednym z nich jest pozycjonowanie produktu na taśmie. Wykonaliśmy taśmy do wycinania np. z mięsa lub ryb kryształów za pomocą wody. Nie jesteśmy zamknięci na propozycje i wymagania jakie stawiają przed nami klienci. Każde takie zamówienie jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się sprostać! Dobrze zrealizowane zamówienia niestandardowe uwypuklają naszą kreatywność a także indywidualne podejście do każdego zlecenia.