Przetwórstwo rybne

Taśmy w przetwórstwie rybnym

Przetwórstwo ryb ma bardzo szeroki zakres definicji. Branżę tą rozumiemy jako: puszkowanie, mrożenie ryb, robienie sałatek z dodatkiem ryb, wkładanie ryb w słoiki z różnymi zalewami, panierowanie, smażenie ryb. Podczas procesu produkcji wykorzystywane są produkty takie jak: taśmy siatkowe transportujące druciane, łańcuchy płytkowe, taśmy modularne. Nasze produkty sprawdzają się na każdym etapie produkcji, ułatwiając transport i sprawiając, że proces wytwórczy trwa dużo krócej.

 

Taśmy dedykowane przetwórstwu rybnemu

Jednymi z częściej stosowanych w tej branży są taśmy modularne. Taśmy te w zależności od zapotrzebowania wykonywane mogą być z: polipropylenu, polietylenu, poliacetalu. Nasza firma ma możliwość wykonania taśm modularnych bez względu na kolorystykę w tej samej cenie. Taśmy modułowe stosowane w przetwórstwach rybnych najczęściej wykonywane są w kolorze niebieskim. Dzięki temu w prosty i szybki sposób można wychwycić najdrobniejsze uszkodzenia.

W zależności od zapotrzebowania często stosowane są łańcuchy płytkowe. Wykorzystywane są np. podczas transportu puszek czy pojemników plastikowych z rybami. Łańcuchy podzielić można ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane, czyli: kwasoodporne i tworzywowe.

 

Nowoczesne rozwiązania od Modernaplst

Ze względu na to, że jesteśmy polskim producentem taśm modularnych, możemy wykonać je na indywidualne zamówienia klienta i w konkurencyjnej cenie. Atutem i tym co wyróżnia nas na rynku jest fakt, że taśmy modułowe, mogą być wyprodukowane w różnej kolorystyce. Jest to istotne szczególnie w branży związanej z przetwórstwem rybnym. Taka opcja nie jest dodatkowo odpłatna. Wszystkie taśmy transportujące produkowane przez firmę Modernplast - wykonywane są zawsze z należytą starannością. Dokładamy wszelkich starań, aby ostateczny produkt, który otrzyma klient spełniał wszystkie jego wymagania.