Przetwórstwo Mięsne

Taśmy w przetwórstwie mięsnym

Poprzez zakłady z branży mięsnej rozumiemy firmy, który zajmują się ubojem, rozbiorem i przetwórstwem mięsa. W tych przedsiębiorstwach zastosowanie mają: taśmy modularne, taśmy siatkowe transportowe oraz taśmy PCV/PU. Dokładamy należytych starań, aby oferowane przez nas produkty posiadały najwyższe standardy. Wszystkie te produkty mają atesty, które są wymagane do pracy z żywnością.

 

Taśmy dedykowane przetwórstwu mięsnemu

W przetwórstwie mięsnym w zależności od jego specyfikacji stosowane są różne rodzaje taśm. Taśmy modularne mają różne przeznaczenie i biorą udział w wielu procesach produkcyjnych, między innymi zastosowanie mają:

  • Taśmy łukowe – stosowane są przy małej powierzchni hal produkcyjnych, lub takich gdzie istnieje wymóg wytworzenia łuku, zakrętu.

  • Taśmy płaskie (z zabierakami lub bez) – stosowane są przy transporcie produktu na wprost, w górę.

  • Taśmy ogumowane – stosowane są do transportu skrzynek np. w górę. Wykorzystywane są tam, gdzie istnieje możliwość osunięcia, przesunięcia się towaru.

 

Nowoczesne rozwiązania od Modernplast

Wszystkie taśmy modularne i siatki transportujące produkowane są przez firmę Modernplast. Do ich wytworzenia stosowane są innowacyjne procesy technologiczne, dzięki którym produkty odporne są na wiele czynników, a także są niezmiernie wytrzymałe. Taśmy modułowe, produkowane są we wtryskarniach, które znajdują się na terenie Polski. Jesteśmy jedyną firmą zajmującą się produkcją taśm modularnych w Polsce, która jest rekomendowana przez Polski Związek Mięsa. Sukces ten zawdzięczamy nie tylko doświadczeniu, ale i wiedzy. Nasze produkty na co dzień stosowane są w wielu firmach z branży mięsnej. Ich sukces produkcyjny jest naszą wizytówką! Tym bardziej cieszymy się, że należymy do tak elitarnego związku, w którym najważniejsza jest jakość.

1 2