Firma Modernplast została członkiem Związku Polskie Mięso.

18.01.2021

W roku 2017 firma Modernplast została członkiem renomowanego Związku Polskiego Mięsa. Instytucja ta zrzesza podmioty, które stosują tylko dobrą politykę i posiadają najwyższej jakości produkty. Dołączenie do Związku było dla nas formą nobilitacji i bez wątpienia wielkim sukcesem. Związek Polskiego Mięsa zrzesza tylko podmioty, które cechuje ponadprzeciętna dbałość o jakość.

Taśmy modularne od polskiego producenta

Rynek związany ze sprzedażą taśm modularnych jest coraz bardziej konkurencyjny. Związane jest to z rozwojem branży spożywczej. Na rynku jest dziś grono firm, które w swojej ofercie posiadają między innymi taśmy modułowe. Modernplast nie jest dystrybutorem, a jest ich producentem. To sprawia, że nasza firma jest inna niż wszystkie. Ze względu na to, że jesteśmy polskim producentem taśm modułowych, nasze produkty cechuje najwyższa jakość i relatywnie niska cena!

Szukasz taśm modłułowych – wybierz Modernplast

Cena jest jednym z atutów naszych produktów. Druga zaletą, która może być często determinantem zakupu u nas jest czas realizacji. Sami produkujemy między innymi: taśmy modularne, siatki druciane transportujące – mamy więc realny wpływ na czas ich produkcji. Nie musimy czekać na zagraniczny transport i być zależnymi od innych podmiotów. Czas realizacji jest niezwykle istotny w razie awarii linii produkcyjnej. Każdy dzień przestoju w firmie produkcyjnej generuje ogromne straty – jesteśmy tego świadomi! Dlatego nasze produkty wykonujemy z najlepszych materiałów i dostarczamy do klienta w jak najszybszym czasie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Adres
Ul. Spiżowa 7
Bydgoszcz
85-461

Telefon
52-329-20-46
798-997-290