Łańcuchy metalowe prostobieżne

Łańcuchy metalowe skrętne

Łańcuchy tworzywowe prostobieżne

Łańcuchy tworzywowe skrętne

Łańcuchy transportowe

Jako producent wysokojakościowych taśm transportowych musieliśmy zadbać o kompleksową ofertę! Sprawdź nasze produkty w kategorii łańcuchy transportowe. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach. Posiadamy pasy w wielu wariantach metalowe, tworzywowe oraz serwis 24h.

Łańcuchy transportowe jako przyszłość w przemyśle. Postaw na rozwój swojej firmy.

Postęp technologiczny doprowadził do zwiększenia wydajności produkcji wielu przedsiębiorstw. Wśród mnogości udogodnień dostępnych dla firm produkcyjnych można wyróżnić m.in. automatyzację procesów produkcyjnych. Istnieje wiele firm zapewniających produkcję systemów transportu wewnętrznego, ale to firma Modernplast jest wiodącym dystrubutorem na polskim rynku. Wśród innych wyróżnia ich między innymi doświadczenie i wiedza, które w tej branży towarzyszą im od wielu lat.

Idąc z duchem czasu produkują wysokiej jakości taśmy modularne, wykorzystywane do transportu produktów w trakcie procesu produkcji czy przetwarzania. Dla zachowania kompleksowej znajdują się także miedzy innymi: łańcuchy transportowe, łańcuchy napędowe oraz łańcuchy przenośnikowe. Ważną informacją jest fakt, że produkty firmy posiadają wszelkie niezbędne atesty do kontaktu z żywnością, dzięki czemu można je wykorzystywać w każdej branży bez obaw o negatywny wpływ na zdrowie.
Firma staje na wysokości zadania, tworząc bogatą ofertę dla swoich odbiorców. Każdy kto chce w pełni zautomatyzować proces produkcji w swojej nowoczesnej firmie powinien znać firmę Modernplast, oraz pojęcia z którymi się kojarzy, czyli siatki transpor

towe, przenośniki transportowe czy pasy transportowe.Dla niektórych pojęcia te są obce, ale należy uznać, że dzisiejszy rozwój techniczny dąży do integracji linii technologicznych. Coraz częściej łączy się wiele maszyn w jeden wspólny proces, co dla wielu staje się wysoko opłacalne, a zarazem rentowne.
Wszystkie komponenty do budowy przenośników powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego poszukując dobrej jakości należy pamiętać tę nazwę: Modernplast! Poza jakością i wspaniałą obsługą grupy specjalistów, klienci chwalą sobie także dostępność w ofercie takich produktów jak: łańcuch przenośnikowy, łańcuch napędowy na metry, łańcuch napędowy did, łańcuch ze zbierakami, łańcuch rolkowy.

Łańcuchy transportowe od Modernplast

Modernplast jest firmą specjalizującą się w produkcji wszelkiego rodzaju taśm modularnych. Taśmy transportowe są wykorzystywane w produkcji wszelkiego rodzaju żywności, ale nie tylko. W związku z tym produkty firmy Modernplast, której siedzibą jest miasto Bydgoszcz, charakteryzują się wysoką jakością oraz niezbędnymi atestami. Nasze taśmy transportujące, są bardzo wytrzymałe oraz posiadają długą żywotność w porównaniu do produktów innych producentów. Do transportu produktów najczęściej używa się taśm modułowych oraz łańcuchy transportowe. W ofercie, którą posiada producent taśm z Bydgoszczy, znajduje się szeroka gama wyboru między innymi z podziałem na pasy płytkowe oraz pasy metalowe i pasy tworzywowe.
Pasy płytkowe – transportery płytkowe wykorzystywane są najczęściej do przenoszenia materiałów o ograniczonej masie i wymiarach.
Pasy metalowe – są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Najczęściej wykorzystywane są w branży spożywczej do transportu butelek, puszek, słoików. Mogą być gumowane, wykonane ze stali kwasoodpornej- w zależności od zapotrzebowań.
Pasy tworzywowe – wykorzystywane są do transportu różnych typów opakowań (słoiki, butelki, puszki). Mogą być gumowane

Wysokiej jakości łańcuchy przenośnikowe stalowe!

Firma Modernplast dostarcza wysokiej jakości łańcuchy przenośnikowe stalowe dla branży przemysłowej, rolnictwa, czy do innych branży. Łańcuchy przenośnikowe, wykonane zostały ze stali najwyższej jakości 304,316,18/8. Stal ta posiada wzmocnione piny XHB, które wpływają na wydłużenie żywotności łańcucha. Piny XHB zapobiegają nadmiernemu wyciąganiu się łańcucha.