komponenty do budowy przenoóśników

KOMPONENTY DO PRZENOŚNIKÓW

Zobacz katalog

WSPORNIKI SAMOOSIUJĄCE

WSPORNIKI SAMOOSIUJĄCE

Zobacz katalog

komponenty wsporcze i poziomujące

STOPY DO MASZYN

Zobacz katalog

Komponenty do budowy podnośników

Systemy transportowe, które są wykorzystywane w nowoczesnych przedsiębiorstwach oprócz swoich fundamentalnych zastosowań, często posiadają jeszcze inne funkcje. Elementy mocujące są więc niezbędne na każdym etapie prac. Firma Modernplast, w swojej szerokiej ofercie posiada komponenty o szerokim spectrum zastosowania, są to między innymi: komponenty do budowy przenośników,  transporterów, które zastosowanie znajdują przede wszystkim w firmach produkcyjnych.

W ofercie komponentów do budowy przenośników znajdziesz

  • Oprawy łożyskowe – dzięki nim łożysko jest trwalsze i bardziej wytrzymał Produkt zabudowuje łożysko. Posiada niezbędne uszczelnienia. Oprawy łożyskowe sprawiają, że dany element będzie mógł działać przez dłuższy czas bezawaryjnie.
  • Stopy do maszyn – najczęściej wykorzystywane są w branży spoż Stopy do maszyn regulacyjne, wahliwe wykorzystywane są do budowy transporterów, urządzeń przemysłowych. Stopy do maszyn oferowanych przez firmę Modernplast, wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół wykończenia. Stopy można regulować i dostosować je tym samym do powierzchni. Stopy ze stali nierdzewnej AISI 304, są gładkie. To dzięki polerowanej powierzchni - utrzymanie czystości jest bezproblemowe a produkt przez dłuższy czas zachowuje swoje właściwości. Możliwość kotwienia do posadzki sprawia, że konstrukcja nie przesuwa się i pozostaje stabilna.
  • Profile – Ślizgi – odpowiedzialne są za zmniejszenie tarcia, między łańcuchem a konstrukcją Ślizgi i profile, znajdujące się w ofercie Modernplast, wykonane zostały z różnego rodzaju tworzyw, między innymi polietylenu i poliamidu. Tworzywa te charakteryzują się wysokim stopniem twardości, dzięki czemu produkt jest odporny na ścieranie i wiele innych negatywnych czynników.
  • Podpory w szerokiej gamie produktów wymienić można głowice podporowe i boczne, trójniki, które wykorzystywane są do wzmacniania rur, dwójnogi, gwintowane wkładki do rur. Elementy te w zależności od przeznaczenia wykonane są z różnych materiałów: mosiądzu niklowanego, stali nierdzewnej, poliamidu lub acetalu.

Szeroki wybór komponentów w Modernplast

Firma Modernplast posiada szeroką gamę produktów. Oferowane przez nas komponenty cechuje wysoka jakość, czego potwierdzeniem jest grono stałych i zadowolonych klientów. Kompleksowa oferta na komponenty, wyróżnia nasza firmę spośród innych jakie znajdują się na rynku. Jesteśmy nie tylko liderem ze względu na ilość różnorodnych komponentów. Jednym z większych atutów jest konkurencyjna cena za produkty o najwyższych standardach i cechujących się ponadprzeciętną jakością. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

  • Rolki grawitacyjne – są to rolki przenośnikowe, transportują Na ogół wykorzystywane są w napędzie ręcznym, mogą służyć do transportowania zarówno ciężkich jak i lekkich towarów, artykułów. Rolki gumowe łożyskowane, odporne są na negatywne czynniki chemiczne, uderzenia, otarcia.
  • Prowadnice łańcuchowe – wykonywane są na ogół z tworzyw odpornych na ścieranie, np. polietylenu. W ofercie posiadamy prowadnice łańcuchowe proste i ł
  • Profile z tworzywa – do ich produkcji wykorzystywane jest tworzywo, takie jak polietylen i poliamid. Głównym zadaniem jest zmniejszenie współczynnika tarcia między łańcuchem a konstrukcją.
  • Koła łańcuchowe – są niezbędnym elementem w napędzie łań W ofercie znajdują się koła całe, dzielone. Bez kół łańcuchowych praca całego napędu jest niemożliwa. Wykonywane są z tworzyw o wysokim stopniu twardości.
  • Kubełki do przenośników – mogą być wykonane zarówno ze stali nierdzewnej lub tworzywa. Kubki mocowane są do przenośników, celem ich jest transport materiału, towaru w górę.
  • Tkaniny PCV – stosowane są jako alternatywa do taśm modularnych. Na ogół wykorzystywane są do materiałów płynnych, sypkich. W ofercie firmy Modernplast, znajduje się także zgrzewanie taśm transportowych.